Nazywamy się KUBUSIE PUCHATKI. Jesteśmy grupą integracyjną 4- 5 latków. Nasza grupa liczy 20 dzieci, 10 dziewczynek i 10 chłopców. Na co dzień pracują z nami panie:

Ewa Sadowska- nauczyciel wychowania przedszkolnego,

Sylwia Orbik- nauczyciel wychowania przedszkolnego,

Aneta Rozmysłowicz- nauczyciel wspomagający,

Aneta Tomczak- woźna oddziałowa.

Chętnie przychodzimy do przedszkola, aby wspólnie się bawić, uczyć i odkrywać otaczający nas świat. Lubimy śpiewać, tańczyć i tworzyć prace plastyczne. Potrafimy już budować ciekawe budowle, grać w gry dydaktyczne- układać puzzle, segregować, nawlekać korale. Uczymy się akceptacji i szacunku dla drugiego człowieka. Pomagamy sobie nawzajem. Staramy się być samodzielni, chociaż nie zawsze nam to jeszcze wychodzi. Kiedy pogoda pozwoli wychodzimy do ogrodu przedszkolnego i na spacery.

W naszej grupie wesoło i szybko mija czas, a panie dbają, aby uśmiechy nie znikały z naszych twarzy.

Zajęcia dodatkowe

W każdy poniedziałek na zajęciach z edukacji zdrowotnej, prowadzonych przez panią Krysię Matejko, uczymy się jak dbać o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

We wtorki na zajęciach z rytmiki, pani Kasia Nikolopulu wprowadza nas w świat muzyki, ćwiczy z nami poczucie rytmu, uczy piosenek i tańców.

W czwartki pan Adam Simonienko prowadzi zajęcia ruchowe, podczas których kształtujemy prawidłową postawę ciała i doskonalimy koordynację ruchową.

W poniedziałki i piątki pani Emilka Sobecka uczy nas języka angielskiego.